Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

124 КопироватьПарламент має консолідуватись і проголосувати за необхідні країні реформи. Законодавче підґрунтя пенсійної, медичної реформи, програми доступних ліків, підтримки житлових субсидій, реформ децентралізації, енергоефективності потребує обговорення і якнайшвидшого прийняття консолідованого рішення. Про це заявив під час погоджувальної наради у ВРУ Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

 

«Окреме питання по земельній реформі. Підтримайте Закон №4355: заберіть землю у чиновника і передайте її органам місцевого самоврядування. Цей законопроект чекає півтора роки у парламенті, і його необхідно приймати. Земля – те, що зараз бракує громадам. Також необхідний Закон №4773 – зміни до Бюджетного кодексу щодо приєднання громад. Це дозволить переходити на прямі трансферти з державним бюджетом усім об’єднаним громадам, визнаними спроможними», – наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр зазначив, що сьогодні розроблена маршрутна карта із забезпечення енергоефективності в країні, яка направлена на зменшення енергоспоживання. «Підтримайте законопроекти, які знаходяться на повторному другому читанні. Це закони блоку енергоефективності: ЗУ «Про ЖКП», «Про комерційний облік комунальних послуг», а також інструменти, які дадуть технічну і фінансову підтримку нашим громадянам. Це ЗУ «Про Фонд енергоефективності» і ЗУ «Про енергоефективність будівель», – підкреслив Зубко.

Також Геннадій Зубко наголосив на важливості прийняття законопроектів екологічної політики, інформаційної тематики, посилення кібербезпеки, державної служби та податкової політики. «Сподіваюсь на конструктивну співпрацю на цьому пленарному тижні!», – підкреслив Віце-прем’єр.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт