Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
1369301263 zvon
Сьогодні, 26 травня, в усіх загальноосвітніх школах району мелодійний звук останнього дзвоника сповістив про закінчення навчального року. На урочистих лінійках, як зазвичай, панувала особлива, сповнена емоцій атмосфера. Квіти, щирі дитячі посмішки, вчительське настановче слово й хвилювання в очах випускників, зворушені батьки – саме так увінчався нинішній день.
 
 
 
 
Традиційно представники районної влади відвідали заклади освіти, розділивши зі школярами святковий настрій, привітали учнів, педагогічний та батьківський колективи.
Зокрема, заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк побував на урочистостях в НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія" смт Стара Вижівка. Петро Федорович привітав школярів, вчителів та батьків із закінченням навчального року, побажав міцного здоров’я, родинного благополуччя, школярам відпочинку на літніх канікулах, випускникам – самореалізації та життєвих гараздів, здійснення мрій та сподівань.
Під час святкування найкращим учням та вчителям школи були вручені грамоти за особливі успіхи в навчанні та праці.
 
Довідково: Цьогоріч останній дзвінок пролунав для 356 випускників 9 класу та для 175 випускників 11 класу. Серед випускників 11 класу 7 претендентів на нагородження Золотими медалями “За особливі успіхи у навчанні” та 2 – Срібною медаллю “За успіхи у навчанні”.
Нинішній навчальний рік був багатий на здобутки та досягнення. Наші учні гідно представили район на обласному та всеукраїнському рівнях. Команда учнів загальноосвітніх шкіл району зайняла 14 призових місць в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Вагомими стали здобутки школярів району також в обласному конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт слухачів МАН: 10 перемог із 11 поданих робіт.
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт