Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09311

30 травня в Кримненській сільській раді відбулось засідання виїзної колегії районної державної адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Анатолія Бринчука.
У засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, завідувачі секторів, начальники відділів апарату райдержадміністрації, керівники центральних підрозділів виконавчої влади, голова районної ради, голови селищної, сільських рад, окремі керівники підприємств, установ та організацій району.
Учасники колегії ознайомились з функціонуванням найбільш важливих для сільської ради установ та організацій.
Зокрема вони побували на території майбутнього дитячого садочку, де на завершальному етапі проводяться ремонтні роботи і найближчим часом планується відкриття дошкільного закладу.
Також уDSC09303часники колегії ознайомились з умовами навчання в загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня с. Кримне. Про здобутки школи, матеріальну базу та про нагальні проблеми розповів директор школи Балик Василь Павлович.
З позитивної сторони відзначили діяльністьDSC09306 відділення стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких громадян. Відділення надає соціальну послугу «стаціонарного догляду» за особами, які втратили здатність до самообслуговування. На даний час таких осіб проживає 13 (3 чоловіків і 10 жінок), з них лежачих – 4 чол., інвалідів – 4, ветеранів війни та дітей війни – 11 чол.
Ознайомившись з умовами роботи культурних установ села Кримне, а саме будинку культури та бібліотеки, в залі будинку культури під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Бринчука було розглянуто наступні питання порядку денного:
1. Про роботу Кримненського сільського голови і очолюваного ним виконавчого комітету по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.
2. Про організацію підготовки відпочинку та оздоровлення дітей в районі у 2017 році.
По першому питанню присутніх інформував МАЛЮТА Адам Володимировичкерівник апарату районної державної адміністрації.
Він проінформував присутніх про стан роботи сільської ради в галузі бюджету і фінансів, у сфері освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, а також у сфері земельних відносин. Характеризуючи роботу сільського голови та виконавчого апарату сільської ради доповідач відзначив ряд позитивних зрушень в господарському житті громади, а також детально зупинився на проблемах і реаліях.
Співдоповідаючи по першому питанню, Кримненський сільський голова КУРИЖКО Руслан Леонідович проінформував присутніх про те, що вдалося зробити для громади протягом останніх трьох років, а також розповів про плани на найближче майбутнє.
Про організацію підготовки відпочинку та оздоровлення дітей в районі у 2017 році інформувала Яриніч Валентина Панасівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.
Попередньо підбиваючи підсумки колегії, голова райдержадміністрації зазначив: «Незважаючи на всі труднощі і негаразди, в Кримненській сільській раді досягнуто ряд позитивних зрушень у реальному секторі економіки та розв`язанні соціальних проблем. З’являються інвестори, які готові господарювати, давати людям роботу, та надавати посильну допомогу в соціальній сфері. Попри позитивні результати роботи в певних напрямках, залишається ще багато проблем, які ми маємо вирішувати спільно, тому закликаю всіх до співпраці. Сподіваюся, що проблемні питання будуть врегульовані, і це дасть нам можливість динамічніше розвиватися і сповна використати внутрішні резерви в інтересах жителів. Децентралізація та об’єднання територіальних громад дають значний поштовх в розвитку. Беручи до уваги всі фінансові розрахунки, економічні та соціальні показники, оптимальним варіантом для нашого району є об’єднання територіальних громад в одну Старовижівську територіальну громаду».
З обговорених питань члени колегії прийняли ряд протокольних рішень з доповненнями та внесеними пропозиціями.
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт