Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
DSC09318Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.
Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.
Сьогодні, з нагоди свята, в районному будинку культури для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників, прийомних сім’ях відбулось благодійне свято. Юних мешканців району зі святом привітали голова райради Юрій Кудацький та заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк.
Петро Федорович побажав всім діткам бути здоровими, завжди усміхненими, впевнено дивитись у майбутнє та закликав усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
Від представників підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ району, підприємців, котрі є патронатними шефами, діти отримали цінні подарунки.
Для винуватців свята звучала чудова концертна програма, організована учнівським колективом НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія» смт. Стара Вижівка та районним будинком школяра.
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт