Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
DSC09343
28 червня країна відзначатиме державне свято — День Конституції України. З метою гідного і організованого його відзначення в районі сьогодні, 7 червня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Петра Філюка відбулося засідання організаційного комітету.
 
 
 
Під час засідання було обговорено план основних заходів, які заплановано провести в районі. Зокрема, з нагоди державного свята в усіх населених пунктах району відбудуться урочистості за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій. Районний захід передбачається провести  27 червня о 14.00 год. в районному будинку культури.
Також серед запланованих заходів – місячник правових знань, просвітницькі тематичні заходи у закладах культури, закладах для дітей та молоді, спрямовані на виховання поваги до Конституції України, формування правової культури, отримання знань про конституційні права, свободи та обов’язки, історію вітчизняного конституційного права.
Особливу увагу на засіданні оргкомітету було звернуто на важливість використання державних символів, які неодмінно повинні супроводжувати святкування Дня Конституції України в районі.
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт