Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

zavantazhennyaЗ 1 квітня 2017 року в Україні почала діяти урядова програма «Доступні ліки», і відповідно безпосередньо у Старовижівському районі.   

«Доступні ліки» - це урядова програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.

Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати  БЕЗКОШТОВНО  або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями:

1) серцево – судинні захворювання;

2) бронхіальна астма;

3) діабет 2 типу;          

Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

Перелік лікарських засобів, що беруть участь у програмі «Доступні ліки», можна знайти у Реєстрі лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню на сайті МОЗ http://www.moz.gov.ua та у сімейних лікарів.

Перелік аптек, що беруть участь у програмі:

1. смт. Стара Вижівкаі, вул. Незалежності ,15а (Волиньфармпостач, колишня аптека №36 );

2. смт. Стара Вижівкаі, вул. Шевченка, 6 (аптека ЦРЛ);

3. смт. Стара Вижівкаі, вул. Незалежності , 31 (Волиньфарм, поблизу бару "Скарлет" );

МОЗ та Уряд України встановили граничну оптово-відпускну ціну на лікарський засіб в Україні, а також ціну яку повністю відшкодовує держава. Держава компенсує вартість лікарського засобу за найнижчою ціною який бере участь у програмі «Доступні ліки», саме такий препарат пацієнт отримує безкоштовно.

Отримати рецепт можна відвідавши свого сімейного лікаря та здійснивши ряд мінімальних обстежень. Лікар має виписати пацієнту рецепт на лікарський засіб, який відповідає його стану.

Для ефективного використання бюджетних коштів рецепт виписують не за комерційною назвою, а на основі міжнародної непатентованої назви (МНН) діючої речовини ліків.

В аптеці пацієнт може вибрати – отримати найдешевший лікарський засіб безкоштовно або обрати іншу торгову марку, доплативши певну суму. Комбіновані препарати участь у програмі не беруть.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт