Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

УгЭзШЪ Т.Я.109 КопироватьШановна волинська громадо, Україна отримала право на безвізові подорожі в країни Європи. Відповідне рішення Ради міністрів Євросоюзу доленосне й надважливе для українців, бо за втілення ідеї інтегрування в Європу, за проєвропейський курс своєї  держави наприкінці 2013 року вийшли українські студенти й першими пролили кров, відстоюючи європейські цінності. Далі були незчисленні дні Майдану, болючі втрати Революції Гідності та остаточний відхід від руського міра.

Волинь завжди асоціювалася із європейськими цінностями: регіон, один із чотирьох областей, де є державний кордон із Європою.  Тому саме волиняни з року в рік плекали добросусідські відносини та налагоджували співпрацю в різноманітних сферах. Грантові проекти, культурні та мистецькі імпрези, заходи покликані розвивати інфраструктуру – все це та багато іншого у волинському арсеналі добросусідства. Запровадження безвізу, переконаний, дасть новий поштовх для налагодження співпраці, стане справжнім ковтком свіжого повітря.

Повністю підтримую позицію Глави держави, що «безвіз» – це набагато більше, ніж спрощення способу виїзду за кордон. Це – гігантський крок до Європи, до утвердження свободи людини і незалежності нашої держави. Бо в такий спосіб ми пориваємо із пострадянським минулим і дедалі більшою мірою стаємо частиною єдиного європейського цивілізаційного простору.

Отримання права на безвізовий перетин кордону для українців стало свідченням, що держава загалом рухається стратегічно правильним шляхом. Окрім того, це визнання і підтримки України на міжнародній арені. Це зміцнення позицій нашої держави на фоні постійних зазіхань російського ворога.

Як і усе, безвіз дався українцям нелегко. Довгий та складний шлях довелося подолати державі на шляху до 11 червня 2017 року. Але ми його пройшли. Спільно. Вірячи в свою країну та її майбутнє. Дякую вам, волиняни, за підтримку руху до Європи й за добрі справи на благо Волині.

Вітаю усіх із цією історичною подією, котра неодмінно увійде в українські підручники. Слава Україні! Героям Слава!

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт