Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
5371 650x400
 
 
Шановні працівники медичної галузі Старовижівщини!

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Здоров'я - головне багатство, без якого неможливе щасливе і повноцінне життя, тому ваша професія завжди була і залишається однією з найнеобхідніших і найшанованіших.

Кожного дня старовижівчани довіряють нашим лікарям, медичним сестрам, лаборантам найдорожчий скарб, дарований Богом - життя. Ви супроводжуєте кожного з нас від народження, переживаєте разом з нами біль та недуги. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

Приємно усвідомлювати, що медичні працівники району, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, впроваджують нові методики лікування й профілактики захворювань.

З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші слова вдячності за вашу працю, чуйність, милосердя, щиру відданість своїм пацієнтам.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа ніколи не буде для вас обтяжливим обов'язком, а лише приємною місією!

          

                    З повагою

Голова районної державної адміністрації                       Голова районної ради

      Анатолій Бринчук                                                     Юрій Кудацький

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт