Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
z dnem derzhavnoji sluzhbi ukrajini
 
Шановні державні службовці Старовижівщини!
Дорогі колеги!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.
 
 
Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.
Сьогодні, коли в Україні відбуваються глибокі конструктивні перетворення, на державних службовців покладено відповідальне завдання – бути провідниками державної політики в усіх сферах життєдіяльності, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства, спрямовувати свій досвід, професіоналізм і знання на забезпечення сталого розвитку регіону, соціального захисту його жителів.
Ваша праця є надзвичайно важливою у діалозі народу з владою. З фахового рівня і чесності кожного з Вас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади.
Сумлінно виконуючи свої обов'язки, керуючись принципами патріотизму, професіоналізму і порядності Ви віддано служите своєму народу, сприяєте ефективному функціонуванню державного механізму на території нашого району.
Упевнені, що Ви і надалі надаватимете якісні послуги населенню, дбатимете про дотримання прав і свобод громадян, захист і забезпечення гуманізму, соціальної справедливості та інтересів нашої держави.
Нехай мудрими будуть Ваші дії, виваженими і принциповими – рішення, а відданість і вірність обраній справі озиваються до Вас повагою та довірою громадян.
Від душі бажаємо Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.
          
         З повагою
Голова районної державної адміністрації                       Голова районної ради
             Анатолій Бринчук                                                           Юрій Кудацький