Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0937220 червня 2017р.

Сьогодні голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук за участі голови районної ради Юрія Кудацького провів робочу нараду з селищним та сільськими головами району. Також на нараду були запрошені начальники управлінь, відділів РДА, керівники окремих районних служб.

На нараді розглянули ряд важливих для району питань.

Зокрема, ОЛІФЕРЧУК Олена Миколаївна – в.о. начальника відділу у Старовижівському районі міжрайонного управління у Ратнівському та Старовижівському районах Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, виступила перед присутніми з питанням про ефективність використання земель в районі та проведення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів, розповіла про нововведення в законодавстві щодо земельних питань.

Голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук наголосив на необхідності проведення моніторингу земель державної і комунальної власності та створенні актуалізованих паспортів інвентаризації земель для узагальнення даних, впровадження ефективного механізму управління у сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення, запобігання зловживанням, кращого використання земельних ресурсів.

Про взаємодію селищної та сільських рад із районним центром зайнятості щодо зайнятості населення в районі поінформував ПАВЛОВ Віталій Васильович – директор Старовижівського районного центру зайнятості.

Також на нараді розглянули питання про залучення громадян району на військову службу за контрактом у Збройні Сили України, про монетизацію житлових субсидій, про упорядкування символіки в населених пунктах району, про упорядкування відзначення пам’ятних дат та ювілеїв в районі.

Особливу увагу під час наради було звернуто на хід виконання в районі Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

Інформував з цього питання НЕДЗЕЛЬСКИЙ В’ячеслав Іванович – начальник організаційного відділу апарату районної державної адміністрації. В’ячеслав Іванович ознайомив присутніх із конфігурацією майбутніх територіальних громад, яка намічається в районі відповідно до прийнятих рішень сільських рад про об’єднання.

Керівник району наголосив на важливості та невідворотності цих процесів, а також рекомендував Кримненському та Любохинівському сільським головам пришвидшити прийняття рішення щодо добровільного об’єднання.

Разом з тим акцентував увагу на співпраці та злагодженій роботі органів місцевого самоврядування, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації з метою створення сприятливих умов для залучення ефективних інвестицій в економіку району.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт