Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

social copii sar de bucurie camp cu flori w1000 h666 q100

Про оздоровлення та відпочинок неповнолітніх волинян у літній період говорили сьогодні, 19 червня 2017 рок, під час оперативної наради в голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика.

 

 

Так, за словами заступника начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Тетяни Соломіної, цьогорічна оздоровча кампанія розпочалась іще в лютому. Саме тоді відбулось оздоровлення 110-ти дітей пільгових категорій на базі Державного підприємства України «Міжнародного дитячого центру «Артек».

Цього року, в області функціонуватиме 11 приміських закладів оздоровлення та відпочинку різних форм власності та підпорядкування, у яких повинно відпочити понад 5 тисяч дітей, за умови їх заповнення на 90%.

Нині ж, працює 8 дитячих закладів, у яких перебуває близько тисячі волинян. 21 червня розпочне свою роботи дитячий табір «Парасолька» села Дольськ Турійського району, який у цьому році долучився до мережі дитячих оздоровчих закладів області та може забезпечити відпочинком до 80 дітей в одну зміну.

– Упродовж літа дитячі табори проведуть як оздоровчі зміни (з терміном перебування дітей 21 день), так і відпочинкові – на 14 днів, – зазначила Тетяна Іванівна.

У 2017 році запланована робота 170-ти таборів відпочинку. Нині ж, 95% цієї кількості завершили оздоровчу кампанію на базі загальноосвітніх навчальних закладів. Загалом же, до активного дозвілля планується залучити понад 15 тисяч дітей.

До організації оздоровлення дітей та відкриття таборів долучились й об’єднані територіальні громади. Так, 4 табори з денним перебуванням відкрили Зимнівська та Пороміська ОТГ, 6 – Устилузька ОТГ, 2 – Голобська і Павлівська ОТГ. 6 мовних таборів з денним перебуванням та харчуванням відкрила Ратнівська райдержадміністрація. У поточному році працювало 138 мовних таборів із залученням 4747 дітей.
Позатим, активно проваджуються й альтернативні форми відпочинку дітей у літній період – проведення роботи на базі позашкільних навчальних закладів, організація туристичних походів та мандрівок.

Загалом, у 2017 році послуги з оздоровлення дітей, усіх видів, повинні отримати понад 31 тисяча осіб, що складає 22,9% від загальної кількості дітей від 7 до 17 років.

– У першочерговому порядку й надалі оздоровлюватимуться діти пільгових категорій. Заплановано повністю оздоровити дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей, батьки яких загинули в зоні антитерористичної операції, – повідомила Тетяна Соломіна.

Окрім того, Волинська область уже кілька років поспіль має практику оздоровлення дітей із окупованих територій – Луганської та Донецької областей. Такий відпочинок заплановано й на 2017 рік.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт