Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09392 27 червня у залі районного Будинку культури відбулись районні урочистості та святковий концерт, присвячені 21-й річниці Конституції України. На святі були присутні керівники районний державних органів влади, представники трудових колективів та жителі Старовижівщини.

З вітальним словом з нагоди Дня Конституції України звернулися до присутніх голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, голова районної ради Юрій Кудацький, голова Старовижівського районного суду Оксана Хаврона.

Основним лейтмотивом їх виступів було те, що Конституція України 1996 року була визнана міжнародною спільнотою однією з найкращих, такою, яка відповідає високим світовим і європейським стандартам. Втілює в собі основоположні цінності світового конституціоналізму. Головним її здобутком є те, що вона юридично закріпила в українському суспільстві ідеали справедливості, рівності та людської гідності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. Вперше в українській історії людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнані найвищою цінністю.

До підніжжя «Обеліску слави» та пам’ятного знаку "Борцям за волю" від зібрання покладено корзини з квітами.

Учасники свята мали змогу насолодитись неперевершеною майстерністю аматорів районного Будинку культури, а також зустріли учасників триденного велопробігу приуроченого до Дня молоді та 21річниці Конституції України.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт