Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

afae2970efc56c496e8344e6a3afddc6 XL 190x122

Сьогодні, 30 червня 2017 року, відбулось засідання ради оборони, де обговорили найважливіші питання, пов’язані із обороноздатністю області.

Для початку голова облдержадміністрації Володимир Гунчик повідомив, що від останнього засідання ради оборони на території області побували представники Міністерства оборони України, які вивчали питання передислокації військової частини А 0959 (204 бригади тактичної авіації), яка після виведення із Бельбеку (АРК) тимчасово дислокується у м.Миколаїв, на військовий аеродром у місті Луцьку та облаштування військового містечка. Окрім того, домовились про проведення найближчим часом командно-штабних навчань на Волині.

В той же час, обговорили питання про хід виконання завдань вищого керівництва держави та Генерального Штабу Збройних Сил України щодо комплектування військових частин у 2017 році кандидатами на військову службу за контрактом. За словами військового комісара обласного військомату Романа Кулика, нині ситуація в країні така, що ні в кого не викликає сумніву, що потрібно посилювати обороноздатність країни та оснащувати армію. То ж з огляду на те, що мобілізацію не оголошено, набір на контрактну службу триває.

– Аби не посилювати напругу в суспільстві, потрібно виконати завдання держави щодо комплектування військових частин кандидатами на військову службу за контрактом. Зокрема, план Генерального Штабу Збройних Сил України на ІІ квартал 2017 року для Волинської області становить 270 чоловік. Наразі вже підписано контракт із 126 особами, що становить 46 % від запланованого, – зазначив Роман Анатолійович.

В той же час, військовослужбовець наголосив на відповідальності представників місцевої влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення соціальних гарантій для сімей військовослужбовців, які уклали контракт та захищають кордони держави.

– Критикувати не буду, але прошу райони підтягнути роботу у відповідному напрямку, – наголосив Володимир Петрович.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт