Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

autovalutazioneНа календарі – початок липня, відтак уже можна розпочати підбивати підсумки І півріччя та визначати напрямки роботи на наступні шість місяців. Саме про це та багато іншого говорили сьогодні, 3 липня 2017 року, під час оперативної наради.

Зокрема, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик повідомив, що він звернувся до народних депутатів України від Волині з проханням під час розгляду питання внесення змін до Державного бюджету підтримати пропозиції області, серед яких: вирішення кредиторської заборгованості 2008-2013 років та погашення боргів за енергоносії відповідно до субсидіарного проекту, дофінансування освітньої та медичної галузей, завершення будівництва перинатального центру та школи № 27 у місті Луцьку, а також дофінансування органів державної влади тощо.

Ремонт та відновлення доріг – ще одне важливе питання, що потребує значних капіталовкладень. А за результатами червня 2017 року попереднє виконання надходжень до обласного бюджету становить 19,5 млн грн, які спрямують на реалізацію важливих обласних проектів. Все це ще раз підтверджує дієвість принципів децентралізації та передачі повноважень, в тому чисті й фінансових, на місця.

У той же час, позитивна динаміка простежується щодо виконання проектів бюджетів в містах та районах області. Тому керівник виконавчої гілки влади в області закликав під час внесення змін до місцевих бюджетів, обов’язково закласти кошти до резервного фонду, а також забезпечити кошти на співфінансування обласних та державних програм соціально-економічного розвитку регіонів.

 – Хочу наголосити на основних завданнях, що стоять перед представниками виконавчої гілки влади на ІІ півріччя 2017 року. Завершуючи перше півріччя, ставлю завдання – чітко проаналізувати дохідну і витратну частину бюджетів станом на 01.07.2017 року. Відтак, провести колегії районних державних адміністрацій та президії районних рад, за участі місцевих органів самоврядування, розклавши всі бюджети, проаналізувати всі статті, аби за результатами прийнятих змін до Державного бюджету 2017 року, внести відповідні зміни в місцеві бюджети. Адже, перш ніж вносити зміни, потрібно бачити реальну картину. Це завдання номер один, – зазначив Володимир Петрович.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт