Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

IMG 1857Аби проінспектувати об’єкти незавершеного будівництва в області та побачити об’єктивний стан справ, 12 липня 2017 року, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик спільно із головами місцевих рад, проектантами відвідали Рожищенський, Ковельський, Старовижівський, Ратнівський, Камінь-Каширський райони.

 

 

Як повідомила начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Лілія Павлова, цьогоріч в області запланована реалізація 22-х інвестиційних проектів. Із Державного бюджету на ці об’єкти, серед них і перехідні, буде спрямовано 113,5 млн гривень.

Окрім того, Лілія Романівна повідомила, що у 2017 році не менше 10% інвестиційних проектів, що будуть реалізовуватись в регіонах за кошти Державного фонду регіонального розвитку, повинні стосуватись спортивної інфраструктури.

РОЖИЩЕНСЬКИЙ РАЙОН

Тож, на першій локації Володимир Гунчик обглянув нове будівництво спортивних майданчиків із штучним покриттям, які є продовженням проекту Рожищенської районної дитячо-юнацької спортивної школи. Розпочнеться будівництво вже у 2017 році після завершення усіх тендерних процедур. Відповідно до проекту, виконання робіт передбачено у дві черги. І черга – будівництво футбольного поля зі штучним покриттям, благоустрій прилеглих територій, будівництво огорожі та влаштування освітлення. ІІ черга – будівництво баскетбольного та волейбольного поля, майданчика для вуличних тренажерів. Здача об’єкта запланована на 2018 рік.

Одночасно, у селі Залісці Рожищенського району триває реконструкція дитячого дошкільного закладу. З початку свого існування, а це 1979 рік, він працював у форматі ясел-садка, однак згодом був ліквідований. Відновили роботу закладу лише у 2007 році, створивши групу лише з короткотривалим перебуванням дітей, а з 2013 року розпочалась, безпосередньо, реконструкція будівлі, що триває й до нині.

Заклад розрахований на 35 дітей і вже готовий на 70%. Зокрема, утеплено фасад, встановлено енергозберігаючі вікна, змінено дах, проведено оздоблювальні роботи, окрім того збудована котельня.

– Потреба у закладі велика, адже наша сільська рада налічує два села, більше 50-ти дітей, є багато заяв. Ми плануємо, що заклад матиме дві групи по 35-40 дітей, – зазначила завідувач закладу Оксана Нікітюк.

Однак, для здачі об’єкта, яку планують уже цього року, необхідно завершити внутрішні оздоблювальні роботи, здійснити монтаж технологічного обладнання, вирішити питання електропостачання та провести ґрунтовний благоустрій території.

КОВЕЛЬСЬКИЙ РАЙОН

Переїхавши до Ковельського району, голова облдержадміністрації відвідав опорну школу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» імені С.Ткача, що в смт Голоби, де нині навчається 578 учнів. Запланована реконструкція навчального комплекс передбачає утеплення фасадів. Нині ж триває тендер щодо визначення підрядної фірми, яка здійснюватиме ремонтні роботи.  Орієнтовний початок будівництва – кінець липня – початок серпня  2017 року. Згідно плану, об’єкт планують завершити у листопаді-грудні поточного року.

На продовження спортивної тематики, серед запланованих об’єктів на Ковельщині – огляд реконструкції стадіону «Дружба» в смт Голоби, у частині благоустрою, що передбачає облаштування трибун, спортивних майданчиків та стоянки для автомобілів. Початок робіт очікують вже на початок серпня цього року, а в експлуатацію планують здати наприкінці 2017-го.

Окрім того, на Ковельщині триває будівництво навчальних приміщень ЗОШ І-ІІІ ступенів у селі Вербка, тож оглянули і цей об’єкт. У майбутньому навчальному закладі вже виконані будівельні роботи, облаштована покрівлю, встановлені вікна. Нині, тривають сантехнічні, електротехнічні роботи, утеплення фасаду, розпочато благоустрій території.

СТАРОВИЖІВСЬКИЙ РАЙОН

Під час робочої поїздки Володимир Гунчик проінспектував будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів у селі Любохини Старовижівського району – довгобуду, роботи на якому розпочались ще у 2011 році. Нині будівельна готовність об’єкта лише 16%. Серед виконаних робіт – залитий фундамент, перекрито 1-ий, частково 2-3-ий поверхи, змонтована 80% вікон, завершується мурування стін. Окрім того, нині облаштовується шатрове покриття даху,  монолітних маршів та площадок.

– Плануємо до кінця цього року освоїти виділені кошти. Маємо виконати внутрішні роботи, покрівлю та розпочати опалення – такі наші плани, – розповів директор ТзОВ «Житлобуд-2» Леонід Стефанович.

РАТНІВСЬКИЙ РАЙОН

Далі, делегація переїздить до Ратнівського району, аби відвідати об’єкт будівництва двоповерхового дитячого садка-ясел у смт Ратне, яке розпочалось іще у 2015 році. Варто зауважити, що це один із найбільших дитсадків у області, адже розрахований на 8 учнівських груп.

Станом на 10 липня цього року, виконано земельні роботи, зведені основні конструктивні елементи будівлі – фундамент, стіни, дах, утеплено стіни. Нині ж, роботи на об’єкті тривають.

У селі Заброди Володимир Гунчик оглянув приміщення загальноосвітньої школи, яка потребує капітального ремонту. Проектним рішенням передбачені заміна покрівлі навчального закладу, утеплення фасаду, встановлення металопластикових вікон та дверей. Важливо, що активно впроваджуються сучасні енергозберігаючі технології.

– Ми застосували нові види енергоощадного будівництва. На базі цього садка буде реалізовуватись підігрів води на сонячних батареях. Окрім того, зовнішнє та внутрішнє освітлення також здійснюватиметься за допомогою енергоощадних ламп. Це дозволить суттєво знизити вартість електроенергії та гарячої води, – зазначив голова Ратнівської райдержадміністрації Андрій Харлампович.

КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ РАЙОН

У Камінь-Каширському районі керівник найвищої виконавчої гілки влади в області відвідав будівництво школи І-ІІІ ступенів у селі Осівці. Станом на 10 липня поточного року, готовність об’єкта лише 10%.

Зокрема, виконані земельні роботи, стрічкові фундаменти, змуровані стіни підвалу, 1-2 поверхів. Також, змонтовано перекриття підвалу, сходові марші та площадки; збудовано очисні споруди та частково виконано вертикальне планування території.

Підсумовуючи побачене за день, Володимир Гунчик підкреслив, що роботи йдуть і працювати іще є над чим.  Окрім того, голова облдержадміністрації побачив проблемні питання у розрізі кожного району, хоч загалом роботи на усіх об’єктах рухаються у позитивному векторі.

– Дуже важливо, що ми побували на об’єктах опорних шкіл.  Школа в Голобах, Любохинях, Вербці і, швидше за все, в Осівцях – будуть опорними. Під час зустрічей сьогодні, ми обговорювали ще й перспективу роботи цих навчальних закладів, проблемні питання, які виникли унаслідок реорганізації окремих шкіл, які стануть філіалами опорних. Під час роботи ми побачили й різні завдання, які зараз стоять на різних об’єктах будівництва. Мені було досить цікаво почути про те, що на окремих об’єктах впроваджуються сучасні технології, де вода зможе нагріватися за рахунок енергії сонця. Усе це говорить про те, що ми рухаємося.

Окрім того, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області зазначив, що перед управліннями освіти поставлено завдання відповідності об’єктів будівництва вимогам нової школи, які активно впроваджує Міністерство освіти і науки України. Загалом, великих зауважень немає, здебільшого увагу зосереджено на обладнанні та технологіях на етапі завершення самого об’єкта.

Варто додати, що подібні комплексні інспекції об’єктами будівництва голови облдержадміністрації триватимуть й надалі.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт