Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

17 липня 2017р.

index5678

 
 
 

     Сьогодні голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Хомич, працівники управління інвестицій та регіонального розвитку РДА взяли участь у відеоселекторній нараді, яку провів голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. 

На оперативній нараді були обговорені питання: про результати робочої поїздки та прийняті рішення на засіданні підкомітету з питань державних інвестиційних проектів та аналізу ефективності управління підприємствами державного сектору економіки  комітету Верховної Ради України з питань бюджету; про результати роботи робочої групи з вивчення стану справ на державному підприємстві «Волиньторф»; про виконання протокольних доручень голови обласної державної адміністрації щодо поширення неприємних запахів на території міста Луцька та Луцького району; про заходи щодо підготовки та проведення в області жнив 2017 року; про інвестиційні програми і проекти, які фінансуватимуться у 2017 році за рахунок субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (п.10 протоколу наради у голови обласної державної адміністрації від 13 червня 2017 року № 49).

Як доповів перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов, перелік автомобільних шляхів державного значення вже погодили профільні комітети Верховної Ради. Загальна сума фінансування становить 799 мільйонів гривень. Проект передбачає ремонт доріг у 7 напрямках. Зокрема, траса М22 Устилуг – Луцьк – Рівне, Війниця – Локачі. У цьому переліку також дорога Старовойтове – Забужжя в напрямку Адамчуків. 110 мільйонів гривень буде спрямовано на ділянку дороги Ковель-Жовква (Від Володимира-Волинського до Нововолинська). Очільник області зауважив, що це важлива траса, яка дозволяє при перетині кордону з Ягодина максимально швидко потрапити на територію Львівщини. До того ж, обіцяють відремонтувати дорогу Луцьк–Рованці, а також об’їзну через вулицю Дубнівську.

Під час оперативної наради директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко проінформував про хід жнивної кампанії в області.   "В області жнивна кампанія вступає в активну фазу. Цьому уже сприяють погодні умови. Важливо ефективно використати усі погожі дні для збору врожаю, адже останні дощі з грозами та градом частково вже пошкодили посіви ріпаку", - підкреслив Юрій Горбенко
Щодо збору зернових, то в Україні вже обмолочено 25% посівів. В області - 1,3 тис. га озимого ячменю (середня урожайність - 55 ц/га). Наразі урожайність додає оптимізму, є хороші види і на інші зернові. Розпочато збирання озимого ріпаку, якого зібрано на площі понад 500 га, намолочено 1700 тонн при урожайності 35ц/га.

Враховуючи інформацію, яка прозвучала під час селекторної наради Міністерства аграрної політики та продовольства України минулого тижня, щодо нижчої на 4-5 центнери від минулорічної урожайності в південних областях, можливе підвищення ціни на зернові.
За сприятливих погодніх умов найближчим часом розпочнуться жнива на полях особистих селянських господарств. "І наше з вами завдання - не допустити завищених цін на послуги обмолоту, які за розрахунками спеціалістів мали би становити в середньому 18 -20 грн. по області", - підкреслив очільник Департаменту агропромислового розвитку.

Для здешевлення вартості послуг по обмолоту зернових культур в господарствах населення між Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації та ТзОВ «ВОГ ТРЕЙД» досягнуто домовленості про продаж з Луцької та Ковельської нафтобаз на період жнивної компанії дизельного пального (в кількості від 200 літрів) за оптовими цінами власникам особистих селянських господарств, які мають зернозбиральні комбайни, та будуть надавати послуги по збиранню урожаю. На даний час придбано 5,5 тис.літрів дизельного пального.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт