Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
1499319970 88788
 
 
Дорогі ветерани! Шановні жителі Старовижівщини!
Щиро вітаємо  Вас із важливою та знаменною датою  – 73 річницею визволення нашого краю від фашистських загарбників.
Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.
Світла пам'ять тим, хто віддав своє життя у боротьбі за мирне небо для українського народу. Низький уклін та щира вдячність нашим сивочолим ветеранам, які піднімали з руїн, наново відроджували рідний край. Сьогодні Ви – найбільша наша гордість, приклад мужності та незламності духу. 
Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.
Тож бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям краю мирного неба, міцного здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.
Нехай квітне і розвивається наша рідна старовижівська земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!
   
  З повагою             
Голова районної державної адміністрації                     Голова районної ради
            Анатолій Бринчук                                                       Юрій КУДАЦЬКИЙ
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт