Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
23 липня 2017р.
IMG 2057
 
 
 
      Ветерани війни і праці, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, представники районної та селищної влади, силових структур, духовенства, підприємств та установ, громадських організацій зібралися сьогодні на Обеліску Слави, щоб відзначити пам’ятну дату – 73-ю річницю визволення району від нацистських окупантів.
IMG 2054Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували полеглих у боях воїнів, які визволяли район у далеких сорокових роках двадцятого століття, та нинішніх захисників України, яких ми втратили у ході антитерористичної операції.
Перед присутніми з промовою виступив голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук, зробивши історичний екскурс в буремні дні Другої світової війни, зупинився на історичних фактах, які не підлягають забуттю.
Анатолій Іванович адресував слова подяки представникам старшого покоління, які відбудовували район у повоєнні роки, усім, хто пройшов фронтовими дорогами та працював у тилу, солдатським вдовам, дітям війни.
« На жаль, з плином часу громада Старовижівщини втрачає своїх героїв, визволителів, які відходять у вічність, залишаючи по собі бойові звитяги та нетлінну пам'ять.
- Сьогодні в районі залишилось 14 ветеранів, живих свідків та безпосередніх учасників Другої світової війни, і на жаль, більшість із них, вже фізично не змозі взяти участь у наших сьогоднішніх заходах. Тому наш святий і моральний обов’язок теперішніх поколінь приділити їм якомога більше уваги та турботи, пам’ятати про тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня, про їх героїзм, хоробрість і безмежну любов до рідного краю, яку вони переконливо довели, що Україна ніколи не скориться загарбникам – зазначив посадовець.
До вітального слова приєдналися селищний голова Володимир Семенюк, голова районної організації ветеранів України - Валентина Боть, житель с. Дубечне, учасник антитерористичної операції на Сході України, боєць добровольчого батальйону «Київська Русь», старшина - Володимир Тислюк, учні навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІст.- гімназія» селища Стара Вижівка.
Заупокійну молитву за загиблими в роки Другої світової війни та полеглими за територіальну цілісність України в наші дні відслужив настоятель Свято-Преображенського храму УПЦ, благочинний Старовижівської округи - протоієрей Дмитрій.
В знак пам’яті тих, хто загинув на полі бою, від районної влади, ветеранів, громадськості району під залпи салюту до Обеліску Слави та пам’ятних стел були покладені гірлянда Слави, вінки та квіти.
Мітинг завершився словами сподівання на мир в Україні, порозуміння, та злагоду, подальше процвітання нашого краю.
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт