Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09942

10 серпня відбулась нарада, яку провів голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук із селищним та сільськими головами, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району.

На нараді розглянули наступні питання:

 

 

Про організацію проведення в районі заходів щодо залучення у навчальних зборах у 2017 році військовослужбовців-резервістів оперативного резерву Збройних Сил України.

Про ефективність використання в районі земель сільськогосподарського призначення.

Про стан виконавської дисципліни та заходи щодо посилення контролю й підвищення відповідальності виконавчих комітетів селищної та сільських рад за своєчасним і безумовним виконанням законів України, актів та доручень Президента України і Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної, районної державних адміністрацій, реагування на запити й звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад.

Про організацію підготовки та проведення в районі заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України.

Про хід виконання в районі Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

Про взаємодію органів виконавчої влади із селищною та сільськими радами щодо реалізації органами місцевого самоврядування власних та делегованих повноважень органів виконавчої влади.