Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
2122272
 
 
       29 серпня 2017 року у кіноконцертному залі Голобської ОТГ зібралась педагогічна спільнота Волинської області на традиційну серпневу конференцію педагогічних працівників. З числа запрошених: голови районних державних адміністрацій, районних рад,   міські голови, керівники об’єднаних територіальних громад та фахівці, які представляють органи освіти в ОТГ, начальники управлінь та відділів освіти, ректор та працівники Волинського  інституту післядипломної педагогічної освіти, директори педагогічних коледжів, завідувачі методичними кабінетами, керівники навчальних закладів, установ обласного підпорядкування. В роботі конференції взяли участь: голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, заступник директора департаменту загальної та середньої освіти Міністерства освіти та науки України Сергій Дядленко. Серед учасників зустрічі - голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, голова районної ради Юрій Кудацький, заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Яриніч.
Розпочинаючи педагогічну конференцію начальник управління освіти, науки  та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна зазначила, що формат зустрічі дещо новий, побудований за результатами проведення серпневої конференції Міністерства освіти та науки України та селекторної наради Кабінету Міністрів України, на якій було окреслено основні  напрямки освітньої діяльності і поставлені перед освітянами області ряд  значних завдань.
Заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець озвучила протокол селекторної наради під головуванням Прем’єр - міністра  України,  в якому визначені основні завдання розвитку освітньої галузі області і який дає підстави розуміти, що освітня галузь є пріоритетною для розвитку держави. Якщо у минулому році зведений бюджет на освіту по Україні становив - 129,4 млдр. грн., то у цьому навчальному році він запланований на рівні – 168,6 млдр. грн., тобто освіта в Україні виходить на загальноєвропейський рівень, держава інвестує значні кошти у цю галузь. 
Загалом традиційна серпнева зустріч педагогів  області була тривалою у часі, але напрочуд результативною і охопила значну  кількість  освітніх процесів, зокрема:  дошкільна освіта та наявність черг у дошкільних навчальних закладах, створення опорних шкіл в рамках децентралізації влади, переоснащення навчальних закладів і забезпечення їх матеріальних потреб, впровадження інклюзивної освіти, модернізація мережі освітніх закладів, розвиток якісної  освіти, перегляд освітніх програм та продовження політики збільшення заробітних плат українським вчителям, питання реформи середньої освіти – Нова Українська Школа та Державний стандарт початкової загальної освіти.
Відрадно, що педагогічна конференція мала  формат  живої та дієвої дискусії партнерів та колег, під час якої було визначено основні завдання розвитку освітянського середовища на  найближчі півтора року, озвучено  освітні проблеми районів і в той же час відбувся пошук шляхів їх вирішення. 
В підсумку роботи заступник директора департаменту загальної та середньої освіти Міністерства освіти та науки України Сергій Дядленко розповів про основні освітні тренди, про державну підтримку освітян, розставив освітні акценти та зазначив, що сьогоднішня конференція є особливою і щодо її  тривалості, і щодо градусу, але це правильно, адже в цій залі разом зібрались усі, від кого залежить розвиток освітньої галузі цілої області, щоб обговорити і вирішити усі нагальні питання сьогодення.
За результатами конференції  голова облдержадміністрації Володимир Гунчик окреслив напрямки діяльності галузі освіти області у новому 2017/2018 навчальному році, згідно яких була ухвалена резолюція конференції педагогічних працівників області.
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт