Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

2017022121334630 серпня 2017 року під головуванням першого заступника Голови Старовижівської РДА Хомич Л.В. відбулося засідання Державної надзвичайної комісії при Старовижівській РДА по питанню   профілактики захворювання свиней на африканську чуму . На комісію були запрошені керівники фермерських господарств що займаються вирощуванням свиней та керівники мисливських господарств.

   

Про епізоотичну ситуацію в області і районі та заходи що проводяться державною службою ветеринарної медицини району, щодо недопущення занесення та поширення збудника цієї хвороби на територію району проінформував начальник Старовижівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Черемшук В.Г.

           Зокрема було відмічено що на даний час на території району нараховується більше 8 тис.голів свиней в приватному секторі, працює одне фермерське господарство по вирощуванню свиней.

           Ветеринарними спеціалістами району привито проти КЧС 2997гол. свиней в господарствах всіх форм власності. Ведеться роз’яснювальна робота серед населення району, в засобах масової інформації, проводиться профілактична робота на ринках району.

           На постійному контролі тримається епізоотична ситуація в дикий фауні. У всіх випадках відстрілу або загибелі диких свиней проводиться лабораторне дослідження на АЧС.

         По даному питанню комісія прийняла ряд рішень , які доведені до відома виконавців.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт