Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00007

У засіданні колегії взяли участь голова районної ради Юрій Кудацький, керівники структурних підрозділів,  начальники відділів,  завідувачі секторів апарату райдержадміністрації, керівники  територіальних підрозділів  міністерств, інших центральних органів виконавчої влади,  сільські та селищні голови,  директори шкіл, окремі керівники підприємств, установ та організацій району.

 

Про хід виконання Програми зайнятості населення Старовижівського району доповідала Гаврилюк Тетяна Василівна – заступник директора Старовижівського районного центру зайнятості.

            Вона проінформувала, що протягом січня - липня 2017 року послугами служби зайнятості скористались 1523 осіб. Станом на 1 серпня 2017 року чисельність осіб на обліку – 334 безробітних громадян (на 1 серпня 2016 – 329 осіб), з них: жінки – 37%, молодь – 21%. За звітний період працевлаштовано 578 осіб, з них 322 безробітних.   Взяли участь у громадських роботах 64 безробітних, інших роботах тимчасового характеру – 245.

В районі створено 40 нових робочих місць.

          Одним з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості залишається співпраця з роботодавцями та сільськими радами.

            Підсумовуючи сказане голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук рекомендував селищному, сільським головам не лише передбачати, а й використовувати кошти в місцевих бюджетах для проведення громадських робіт, що мають суспільно-корисний характер і є важливі для розвитку населених пунктів району.

           

            Про готовність загальноосвітніх закладів району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року доповідала Яриніч Валентина Панасівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. Зокрема, вона проінформувала, що в районі в новому 2017–2018 н.р. буде функціонувати 52 навчальні заклади: 30 загальноосвітніх шкіл, 1 опорний навчальний заклад, 18 дошкільних навчальних закладів, 3 позашкільні установи. З 01.09.2017 року буде призупинено діяльність ЗОШ І ст. с. Рудка. З метою забезпечення своєчасної підготовки та сталого функціонування в осінньо-зимовий проведено ремонтні роботи в школах району, в позашкільних установах та в дошкільних навчальних закладах.

       Функціонує 33 котельні: з них 23 котельні в ЗОШ району, 10 котелень в дошкільних навчальних закладах. У 2-х навчальних закладах (ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Буцинь, ЗОШ І-ІІ ст. с. Рудня) завершуються ремонтні роботи. Решта закладів готові до роботи в новому навчальному році. Дві котельні на даний час не готові до роботи в осінньо-зимовий період: проводиться заміна димових труб в ЗОШ І-ІІ ступеня сіл Галина Воля і Паридуби).

       Проведено капітальні ремонти: їдальні ЗОШ І-ІІ ст. с. Галина Воля; даху спортивної зали Старовижівської ДЮСШ, приміщення СЮТур в с. Кримне, їдальні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцинь, котельні ЗОШ І-ІІ ст. с. Залюття.

       Реконструйовано 2 класні кімнати в НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – гімназія»

смт Стара Вижівка на 30 місць; проведено реконструкцію їдальні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцинь на 40 посадкових місць).

       В 2017 році проводяться роботи з будівництва ЗОШ І-ІІІ ст. с. Любохини (станом на 10.08.2017 року 1 600 тис. грн); збудовано Сереховичівський ДНЗ на 40 місць.

     Обладнано додаткову групу при Смідинському ДНЗ (25 місць).

     Кошти передбачені на проведення капітальних та поточних ремонтів – 2 900 тис. грн, використані – 1 500 тис. грн.

     Проведено роботи за участю фонду «Медичне милосердя Канади»: ЗОШ

І-ІІ ст. с. Мильці – 7 тис. грн, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцинь – 20 тис. грн.

     Проведено ремонти внутрішніх санвузлів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – гімназія» смт Стара Вижівка, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Смолярі.

     У 8 навчальних закладах наявні водонапірні башти.

     Утеплено приміщення ЗОШ І-ІІ ст. сіл Мильці та Текля, проводяться роботи з утеплення приміщень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – гімназія» смт Стара Вижівка, ЗОШ І-ІІ ст. сіл Галина Воля, Седлище.

     Проведено благоустрій територій: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мизове (75 тис грн),   ЗОШ І-ІІ ст. с. Седлище ( 40 тис. грн), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Глухи (10 тис. грн), ЗОШ І ст. с. Секунь (15 тис. грн).

     Придбано кабінет математики в НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – гімназія»

смт Стара Вижівка (383 тис. грн).

     В усіх ЗОШ, де необхідно обладнано пандуси.

 Станом на 30.08.2017 року є в наявності 590 м3 дров, 206,4 т торфобрикету, 500,4 т вугілля.

Підсумовуючи виступ, учасники колегії констатували, що всі загальноосвітні заклади району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період в основному готові.

По кожному питанню колегія райдержадміністрації прийняла відповідні рішення.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт