Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

21397383 1291899887588116 1020695442 n

Створення якісної, гнучкої та практичної професійно-технічної освіти, підготовка робітничих кадрів, дистанційне навчання, модернізація структури, змісту й організації професійної освіти на Волині. Ці та інші питання реформування ПТО області розглянули на конференції педагогічних працівників, що відбулась сьогодні, 5 вересня 2017 року, за участі голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

Вперше за багато років Планом пріоритетних дій Уряду на 2017 рік передбачено цілий розділ «Розвиток людського капіталу», у якому особлива увага – модернізації професійно-технічної освіти.

Тож, перше питання конференції – фінансування. Начальник управління освіти,  науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна повідомила, що ситуація з фінансуванням професійно-технічних навчальних закладів у 2017 році значно поліпшилась у порівнянні з минулим роком, проте залишається складною.

Оскільки на сьогодні недофінансування ПТНЗ відповідно до потреби складає: по обласному бюджету -33,6 млн.грн, по бюджету м.Луцька – 4,9 млн.грн.

Необхідність створення професійно-технічних центрів на Волині підкреслив директор обласного центру зайнятості Роман Романюк. Зокрема, він відмітив тісну та якісну співпрацю з професійно-технічними навчальними закладами  у Волинській області. Також Роман В’ячеславович повідомив присутнім, що  результом проведення спільної наради у березні цього року є відкриття Центру професійної кар’єри. Підсумовуючи сказане, директор обласного центру зайнятості відзначив, що вища освіта – це солідно, але професійно-технічна освіта – перспективно.

– Ми знаходимось в стані реформування. І якщо ми з вами чекаємо, що хтось нам принесе реформу профтехосвіти на Волинь, то ми глибоко в цьому помиляємось. Ви будете робити перші реальні кроки самі, практикуючи,  пробуючи на тих закладах професійно-технічної освіти, які можуть це робити. Створите навчальний професійний центр і дивитесь чи може він працювати. Об’єднувати і не боятися, так як ми робимо сьогодні по опорних школах. Утворюємо опорні професійно-технічні заклади, спеціалізовані, потужні, які мають величезну базу і декілька філіалів накриваючи половину області або всю область в цілому, – зазначив Володимир Петрович.

Окреслюючи важливість реформування ПТО Волині Людмила Володимирівна зазначила, що лише спільними зусиллями, завдяки якісному проведенню накреслених реформ, поглибленню соціального партнерства ми зуміємо вирішити усі завдання, які стоять на шляху відтворення виробничого потенціалу регіону.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт