Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

с1У Києві другий день поспіль триває щорічний семінар спільного зі Світовим банком проекту МОЗ «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», на якому підсумовують роботу за другий рік впровадження субпроектів, аналізують досягнуті результати та обговорюють плани на майбутнє. Від Волині участь у заході беруть начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк, а також консультанти субпроекту Марія Адамчук та Ігор Нестеренко.

У вступному слові керівник програм з людського розвитку Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні Фон Зао наголосив, що саме робота над змінами у системі охорони здоров’я в Україні є надважливою частиною діяльності організації, яку він представляє. А від кожного з восьми регіонів, де впроваджують субпроекти, залежить загалом терміни реалізації проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк, доповідаючи про стан реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області», поінформував, що в області уже підписано 32 контракти загальною вартістю понад  – 1 мільйон 135 тисяч доларів США. Окрім того, на стадії оголошення – 9 процедур загальною вартістю майже 12 мільйонів доларів США.

Також головний медик уточнив для присутніх стан справ у впровадженні кожного з компонентів. Він зазначив, що оголошено тендери на реконструкцію та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини першої фази, публічне розкриття цінових пропозицій за якими заплановано на 12 і 19 вересня. Триває підготовка та отримання експертного погодження проектно-кошторисної документації на об’єкти другої фази. І плановий термін подачі тендерної документації на розгляд та погодження Світового банку – жовтень 2017-го.

Проводяться навчальні семінари для лікарів загальної практики – сімейних лікарів і сестер медичних загальної практики – сімейної медицини. Провідні фахівці кардіологічного та кардіохірургічного напрямків, а також менеджери охорони здоров’я з метою запозичення досвіду та передових практик з робочими візитами побували за кордоном. Такі навчання заплановано проводити упродовж усього часу реалізації субпроекту.

Для покращення матеріально-технічної бази заплановано закупівлю медичного обладнання, медичних меблів та розхідних матеріалів для медзакладів усіх рівнів надання допомоги. Один із тендерів уже відбувся і підписання контракту з переможцем заплановано на жовтень 2017 року. Він постачатиме найнеобхідніше для «первинки». У серпні оголосили конкурсні торги для закупівлі медобладнання та розхідних матеріалів для закладів вторинного та третинного рівнів.

У рамках субпроекту створено, протестовано та встановлено в усіх медичних закладах на закупленому також за кошти позики комп’ютерному обладнання медичну інформаційну систему «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області».

Отож, як резюмував Ігор Ващенюк, усі процеси відбуваються відповідно до плану закупівель і відображених у ньому графіків. Представник  Світового банку, підсумовуючи почуте і побачене, висловили задоволення діяльністю команди, що реалізовують у краї субпроект «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Консультант із впровадження субпроекту Марія Адамчук запевнила, що усі заходи та закупівлі і надалі будуть відбуватися максимально прозоро та якісно, а усе заплановане виконається вчасно і на високому рівні.

Прес-центр Субпроекту.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт