Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

zobr. do statti reyd urok

Мета вказаного заходу –  виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей та адресної допомоги дітям в підготовці до нового навчального року і осінньо-зимового сезону; сприяння у охопленні навчанням усіх дітей шкільного віку – переселенців із тимчасово окупованих територій України, територіально-адміністративних одиниць України, в яких триває антитерористична операція.

В ході проведення заходу «Урок» службою у справах дітей райдержадміністрації було обстежено умови проживання 19 сімей, в яких виховуються 34 дитини, що опинилися у складних життєвих обставинах. За результатами рейдів, в ході проведення профілактичного заходу «Урок», 34 дітям шкільного віку придбано шкільне приладдя на суму 1000 гривень (зошити та ручки), в тому числі для 3 дітей шкільного віку, переміщених з тимчасово окупованих території або районів проведення антитерористичної операції.

Рейд “Урок” продовжуватиметься протягом вересня-жовтня 2017 року. Проте протягом усього навчального року вживатимуться заходи для того, щоб усі діти були охоплені навчанням і здобували повну загальну середню освіту, як того вимагає чинне законодавство.

 

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт