Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

index

 
 

Шановні працівники бібліотечної справи!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть найсердечніше вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек.

Для кожної освіченої людини, бібліотекар – це насамперед творча особистість, яка  щедро, з повною віддачею служить суспільству, читачеві.

Бібліотекар стоїть біля витоків мудрості, він зберігач і провідник, який забезпечує користувачам доступ до інформації, знань, і, через книгу, наукове та художнє слово утверджує високі духовні ідеали нації.

 Сучасна бібліотека – це не лише зібрання текстів та документів, це великий світ соціальних комунікацій, місце, де зростають діти, формуються особистості.

 Тож, шановні бібліотекарі Старовижівщини, вітаючи вас з професійним святом, святом духовності, мудрості і знань, щиро дякуємо вам за високий професіоналізм, безмежну,  подвижницьку відданість своїй справі.

            Зичимо вам міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру, благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!

З повагою

Голова районної державної адміністрації                       Голова районної ради

             Анатолій Бринчук                                                   Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт