Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0002027 вересня в районному Будинку культури відбулися урочистості, на яких вшанували людей, які сіють у маленькі світлі душі добро, відкривають незвідані далі у країну знань, виховують справжніх патріотів країни – працівників освіти.

З привітальним словом до вчителів, вихователів, викладачів, майстрів, зусиллями яких твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави звернувся заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк.

«Неможливо переоцінити роль педагогічних працівників у житті суспільства, адже у Ваших руках - майбутнє країни, її процвітання і могутність. У кожній людині - частинка щедрої учительської душі. Від вчителів залежить освіченість і духовність підростаючого покоління. Усі свої знання, життєвий досвід і мудрість Ви вкладаєте у вихованців. Завдяки педагогічній праці наші діти зростають розумними, відповідальними, успішними», - зазначив Петро Федорович.

З нагоди свята посадовець побажав освітянам успіхів у благородній педагогічній діяльності, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

Також педагогічних працівників району з нагоди професійного свята привітав голова районної ради Юрій Кудацький. У своїй промові він підкреслив велич і мудрість значення вчителя для суспільства, подякував педагогічним колективам району, ветеранам педагогічної праці за плідну роботу , за те, що вони виконуючи свій професійний обов’язок, вчать нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Юрій Леонтійович акцентував увагу на тому, що районна рада не стоїть осторонь навчально-виховного процесу Старовижівщини, підтримує впровадження інноваційних технологій та допомагає у розвиткові освіти вцілому, підкреслив роль депутатського корпусу у покращенні умов праці вчителів та організації навчання і виховання учнів.

У рамках заходу, за сумлінну працю на освітянській ниві, професійну майстерність, успіхи в організації навчання та з нагоди Дня працівника освіти кращі освітяни району отримали Грамоти Міністерства освіти і науки України, управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, районної влади та цінні подарунки.

Після офіційної частини привітань та нагороджень, на гостей чекав святковий концерт за участю учнів та вчителів загальноосвітніх закладів району.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики
апарату райдержадміністрації
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт