Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00024

 

Готовність господарств району до опалювального сезону 2017-2018 років. Про це йшлося під час розширеного засідання колегії райдержадміністрації 28 вересня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Людмили Хомич.

 

Про результати підготовки організацій району до роботи в осінньо-зимовий період розповів начальник управління інвестицій та регіонального розвитку районної державної адміністрації Олександр Яцунік. З його слів, райдержадміністрацією проводилась постійна необхідна робота з питань, пов’язаних з підготовкою до осінньо-зимового періоду. В першу чергу здійснювався аналіз роботи котелень із газовою складовою, зверталася увага на підготовку до зими закладів освіти, охорони здоров’я, надання фінансової підтримки для придбання твердого палива ветеранам війни, забезпечення паливом одиноких громадян, виконання Програми енергозбереження району.      

Зокрема забезпечено виконання комплексу робіт по підготовці і виготовленню проектно-кошторисної документації в закладах бюджетної сфери на реконструкцію приміщень з використанням енергозберігаючих технологій та встановлення енергоощадного обладнання. Окремі інвестиційні проекти відібрано до фінансування за рахунок коштів державного Фонду регіонального розвитку та субвенції   на соціально-економічний розвиток територій.   Є й проекти із енергоефективною складовою, які на жаль не підтверджені фінансовим забезпеченням та співфінансуванням для реального їх впровадження.

         Наразі, показники підготовки до роботи в осінньо-зимовий період є позитивними.   Всі котельні   та паливні району готові до роботи в опалювальний період,   видані акти готовності.   Заклади освіти, охорони здоров’я, культури, об’єкти соціального захисту населення а також житлові будинки підготовлені до опалювального сезону і мають паспорти готовності.

Управліннями, відділами райдержадміністрації, виконкомами селищної та сільських рад, підприємствами, організаціями, установами проведено комплекс заходів по ремонту і підготовці приміщень, споруд, систем опалення, газопостачання, водопостачання і водовідведення, енергопостачання та зв’язку, забезпечення паливом, створено необхідний резерв матеріально-технічних ресурсів для ліквідації аварійних ситуацій в осінньо-зимовий період.

Аналіз стану підготовки господарств району до зими свідчить про те, що не всі передбачені заходи виконані, є ряд проблемних питань, які терміново необхідно вирішувати найближчим часом.

Заслухавши та обговоривши інформацію з вказаних питань, перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Хомич зазначила, що керівники підприємств, установ, організацій мають зосередити всі зусилля та фінансові ресурси для   забезпечення виконання заходів по підготовці до зими. Адже, господарський підхід до вирішення проблем до початку опалювального періоду, початок зими з підготовленою матеріально-технічною базою гарантує відносну соціальну стабільність в районі.

Було дано доручення провести аналіз виконаних робіт та розробити додаткові заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року, а також взяти на особливий контроль невирішені завдання, прискорити їх виконання та забезпечити належне функціонування об’єктів та інженерної інфраструктури.

На засіданні колегії також було розглянуто питання що стосуються формування місцевих бюджетів на 2018 рік, здійснення в районі заходів з підготовки до проведення перших місцевих виборів 29 жовтня 2017 року, та про роботу Соколищенського сільського голови і очолюваного ним виконавчого комітету по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади.

З обговорених питань члени колегії прийняли ряд протокольних рішень з доповненнями та внесеними пропозиціями.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики                                            апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт