Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Коли на змочену осінніми дощами землю починає тихо падати жовтий лист, усі педагоги країни відзначають професійне свято – День працівника освіти. Тож від щирого серця вітаю усіх, хто присвятив своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління.

Коли говориш про вчителя, одразу згадуєш твір відомого українського педагога Василя Сухомлинського «Серце віддаю дітям». Адже в цих словах закладена вся суть вчительської праці: щодня ви стоїте перед прицілом сотень допитливих очей, ведете дітей до вершини пізнання, до вас йдуть за порадою, зі своїми проблемами та радощами… Яке велике серце потрібно мати вчителеві, щоб рік у рік щоденно віддавати його учням, і якою великою має бути любов до дітей у його добрій, терплячій, нестаріючій душі! Попри все учитель – не просто професія, а покликання душі.

У цей жовтневий день кожен згадує свого Вчителя – того, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, науки та життєвої мудрості, допоміг знайти свій шлях у житті, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Адже бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями, служить любові, правді та добру.

Не знайти в цілому світі таких слів, які б змогли повною мірою висловити величезну подяку вам, шановні педагоги. Усі низько вклоняємося вам за невтомну самовіддану повсякденну працю та активну громадянську позицію, яка так важлива у нинішній непростий для країни час боротьби з російською військовою агресією.

Упевнений, що ваша висока фаховість, багатий професійний досвід і вірне служіння своєму народу стануть запорукою утвердження вітчизняної освіти на рівні кращих світових зразків, а її реформа буде прикладом якісних змін в усіх сферах суспільного життя. Вірю, що добро, яким ви осяваєте серця учнів, повернеться сторицею.

Тож у цей святковий день бажаю всім міцного здоров’я, бадьорості тіла і духу та успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка! Вдячних та розумних вам учнів. І нехай щирі слова подяки звучать не лише у свято, а щоденно.

З повагою голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт