Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

кадровыеОдначе це не означає, що сезон тепла в оселях стартує вже цього дня. Як повідомив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик за кілька хвилин до початку урядового селектору: тепер справа за місцевою владою, котра з огляду на температурні режими самостійно вирішуватиме, коли подавати тепло. Традиційно зважатимуть на середньодобові температури й в першу чергу дадуть старт опалювальному сезону у закладах соціальної інфраструктури.

– Тепер дивимося за прогнозом погоди, – порадив Володимир Петрович. – Працюємо консолідовано. Є потреба – подаємо тепло, але не так, щоби люди кватирки масово відкривали. І, звісно, спершу – садочки, лікарні.

Виважено підійти до справи й вмикати тепло ще до 15 жовтня, але коли в соцзакладах фіксуватимуть менше 16 градусів тепла – порада від Геннадія Зубка, Віце-прем’єр-міністра України – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. До слова, саме під його головуванням відбулася селекторна нарада сьогодні, 2 жовтня 2017 року. Слід відзначити, що у волинській студії працювало особливо чисельне товариство: не лише керівництво найвищої виконавчої гілки в області, але й представники волинських міст, керівники підприємств теплоенергетики тощо.

Окрім Геннадія Зубка з короткою промовою виступив міністр вугільної промисловості та енергетики Ігор Насалик. Зокрема він акцентував на змінах у підходах до роботи. Мовляв, старт підготовці до опалювального сезону дали одразу ж, щойно закінчили сезон попередній. Тож нині ситуація в країні – цілком прогнозована та спокійна.

– Непроста ситуація з вугіллям, але йдемо практично в графік, – повідомив міністр. – Контракти розписані повністю. І плануємо на 40 чи й 50% збільшити вуглевидобуток.

Далі ж заслухали про стан справ у контексті готовності до опалювального сезону кожну з областей. Про ситуацію на Волині доповідав Володимир Гунчик. Щоправда, більше акцентував на проблемних моментах – ситуації із ДКП «Луцьктепло», яке через борги НАК «Нафтогаз» власні борги накопичує. Мовляв, за умови врегулювання ситуації, залишилися би лише поточні борги, з якими, цілком ймовірно, підприємство би впоралося.

– Потрібно їхати до Києва й вирішувати це питання, – наголосив голова облдержадміністрації. – На місці ситуацію не зрушимо.

Одразу по завершенні селекторної наради Володимир Гунчик погодив із представниками міністерств та відомств, що волинську делегацію – його заступника Сергія Кошарука та керівника ДКП «Луцьктепло» Валентину Малютіну – уже завтра приймуть у НАК «Нафтогаз» та міністерстві.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт