Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00022

3 жовтня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Людмили Хомич відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств, інших підрозділів центральних органів виконавчої влади на якій було розглянуто питання захисту населення від захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

 

 

Завідувач районного лабораторного відділення Дяченко Михайло Іванович в своїй доповіді проінформував про наступне.

В Україні спостерігається значне підвищення рівня захворюваності на грип, близьке до епідемічного.

Епідемічний сезон грипу триває орієнтовно з вересня-жовтня по березень-квітень кожного року. В цей час є найбільший ризик заразитися небезпечним недугом.

Найефективніший засіб захисту - вакцинація!

Лише 126 осіб в районі було щеплено в минулому епідемічному сезоні. По області показник щеплення населення становив 1,16 %, що є надзвичайно малим.

Особливо необхідною вакцинація проти грипу є для представників груп ризику! Найкращий час для проведення вакцинації – напередодні грипозного сезону (у вересні). Якщо такої можливості не було, то вакцинуватися можна і впродовж всього сезону.

Всупереч поширеному міфу, це не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу.

В основу організації роботи по попередженню виникнення епідемічних ускладнень, мінімізації наслідків епідемії покладено План щодо захисту населення Старовижівського району від захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції на 2017-2018 роки.

Перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Хомич дала доручення, відповідним службами постійно проводити контроль за станом захворюваності, а в дошкільних установах та школах району вживати комплекс необхідних профілактичних та протиепідеміологічних заходів, також вона закликала присутніх керівників провести інформаційну роботу серед своїх колективів, колег, знайомих щодо проведення вакцинації, з метою недопущення поширення захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в районі.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політикиапарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт