Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

22228362 492517001109923 6431129171841101192 nЩе у листопаді 2016 року Верховна Рада України ухвалила зміни до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України». Документ, яким передбачено створення Державного дорожнього фонду задля вдосконалення механізму фінансування зазначеної галузі, набирає чинності 1 січня 2018 року. Тоді ж на баланс облдержадміністрацій України передадуть державні дороги місцевого значення, що знаходяться на території того чи іншого регіону.

Позаяк процес передачі автошляхів вимагає особливої уваги з боку не лише центральних, але й місцевих органів виконавчої влади, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик 3 жовтня 2017 року ініціював проведення робочої наради з керівниками відповідних структурних підрозділів, а також заступником начальника Служби автомобільних доріг в області Ншаном Антоняном.

Насамперед Володимир Петрович зазначив, що з наступного року, після набрання чинності закону, роботи для підприємств, котрі будують дороги, більш ніж вистачатиме. Це – конструктив для усіх, адже люди матимуть змогу працювати, отримувати належну зарплатню та офіційно сплачувати податки.

На переконання керівника найвищої виконавчої гілки влади в області, слід вжити усіх заходів, аби зменшити небезпеку появи несовісних виконавців робіт, зокрема таких підприємств дорожньо-будівельної галузі, у котрих сумнівна репутація.

– Маємо величезний позитив щодо дороги Луцьк-Львів. Працюємо над будівництвом дороги Луцьк-Володимир-Волинський, – підкреслив Володимир Петрович. – Тому повинні продовжувати у такому ж руслі.

Відтак, голова облдержадміністрації запропонував вихід із ситуації:

– Ми поставимо перед потенційними виконавцями робіт дуже прості вимоги: запросимо працівників державного підприємства «Державний науково-технічний центр інспекції якості та сертифікації дорожньої продукції «Дор’якість», аби після завершення ремонту автошляху вони перевірили якість виконання дорожньо-будівельних робіт.

Відтак, з підрядниками працюватимуть лише у тому разі, коли вони висловлять готовність пройти тестування своєї праці. Адже ідеальне дорожнє покриття – безпека водії та пасажирів. Позатим, у рамках місцевої дорожньої структури, яку планують створити до кінця поточного року, мають передбачити і наявність місцевої служби автомобільних доріг, яка займатиметься технічним контролем та якістю виконання робіт.

Нині ж, проекти структури уже готові, завершується формування реєстру доріг, які ремонтуватимуть за кошти Державного фонду і тієї частини, що надійде на рахунок облдержадміністрації.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт