Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

narada

На традиційній щопонеділкові нараді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Людмили Хомич говорили про виконання бюджету району за 9 місяців та стан казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів.

 

 

Начальник управління фінансів районної державної адміністрації Раїса Дмитрівна Павлова доповіла, що до загального фонду місцевих бюджетів району станом на 1 жовтня 2017 року при плані 22 035,6 тис.грн. фактично надійшло 27 756,2 тис.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів, додатково отримано 5 724,6 тис.грн. Порівняно з минулим роком надходження до загального фонду місцевих бюджетів збільшилися на 8820,1 тис.грн., або на 46,6 відсотків.

         Доходну частину загального фонду бюджету виконали всі сільські, селищний та районний бюджети. Районний бюджет виконано на 111,0 відсотків, понад план надійшло 1567,2 тис.гривень.

         Усі бюджети мають перевиконання більше ніж 105 відсотків, крім Дубечненського та Солов`ївського сільських бюджетів. Загальна сума перевиконання по району 5724,6 тис.грн, найбільше перевиконання по Старовижівській селищній раді +3212,9 тис.грн. …

Район отримав базову дотацію з державного бюджету, а це 11094,7 тис.грн., додаткову дотацію з державного бюджету місцевим бюджетам на утримання закладів освіти та охорони здоров`я - 13154,4 тис.грн. Субвенцій з державного бюджету отримано в сумі 157071,3 тис.грн., в тому числі: освітньої субвенції - 43067,4 тис.грн., медичної субвенції - 18778,6 тис.грн., субвенції на соціальний захист (пільги, субсидії та допомоги) - 84610,5 тис.грн., інших субвенцій - 9154,9 тис.грн. та субвенції на проведення виборів – 59,9 тис.грн. На здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій до загального фонду надійшло 1400,0 тис.грн. та використано кошти в сумі 1004,6 тис.грн.

Про стан казначейського обслуговування бюджетних коштів за 9 місяців 2017 року доповіла начальник управління Державної казначейської служби Ірина Романюк.

Відтак, стало відомо, що за 9 місяців поточного року управлінням забезпечено опрацювання та оплату всіх платежів поданих клієнтами як за захищеними, так і за незахищеними статями видатків.

- Протягом 9 місяців управлінням постійно проводилася робота щодо доведення до розпорядників бюджетних коштів змін та роз'яснень нормативно-правової бази, що стосується бюджетного законодавства при казначейському обслуговуванні бюджетних коштів, - зазначила Ірина Петрівна.

Також Ірина Петрівна наголосила, що з 2018 року запроваджується обов'язковий перехід до системи дистанційного обслуговування установ державного та місцевого бюджетів.

Перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Хомич закликала керівників районних служб активізувати роботу по придбанню необхідного програмного та технічного обладнання для переходу на таке обслуговування в управлінні казначейської служби.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт