Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

22404136 773399692842473 549844507 o

9,4 млрд гривень – саме таку суму отримала Волинь за 9 місяців 2017 року. Разом із тим, продовжується фінансування цільових програм на утримання автомобільних доріг, будівництва шахти №10, заходів агропромислового комплексу. Про це сьогодні, 9 жовтня 2017 року, під час оперативної наради в голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, повідомила заступник начальника головного управління Державної казначейської служби України в області Людмила Хвещук.

 

За її словами, загальний залишок коштів, які надійшли до обласного бюджету за цільовими програмами на 1 жовтня 2017-го складає 388,8 млн грн з них 304 млн гривень – невикористані субвенції, а 84 млн грн – цільові програми Державного бюджету. Найбільша ж частина неосвоєної субвенції належить медичній та освітній сферам.

Щодо освоєння коштів з Державного фонду регіонального розвитку, за рахунок яких реалізовуватимуться проекти у 2017 році, то Людмила Петрівна зазначила: на початок жовтня усі місцеві бюджети передбачили необхідний обсяг співфінансування у розмірі 10%, окрім Ратнівського району.

Окрім того, в область надійшли кошти із резервного фонду Державного бюджету України, виділені для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на Ковельській філії ДП «Укрветсанзавод». Вся сума у розмірі передбачених 17-ти млн гривень уже на казначейських рахунках, а освоєно з них лише  1 млн 400 тис гривень.

– Усе, що було обіцяно для Ковельської міської ради ми зробили. І я звертаюся до Ковельської міської ради: шановні колеги, активно включайтеся в роботу та ефективно використовуйте кошти. До кінця року питання стосовно Ковельського ветсанзаводу повинно бути закритим. Нині уся відповідальність за освоєння цих коштів та виконання завдань програми і протоколу, який підписав Віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів лежить на Ковельській міські раді, – резюмував Володимир Петрович.

Позатим, на початок жовтня невикористаною залишається субвенція з Державного бюджету місцевим на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризиків населення, яке проживає на території зони спостереження, хоч кошти у сумі 6,7 млн грн уже надійшли в область. Причиною неосвоєння коштів стала відсутність затвердженого переліку об’єктів, однак уже 26 вересня  з’явився наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва  та житлово-комунального господарства, яким затверджено повний перелік об’єктів, тож початок робіт – уже незабаром.

Активно використовують і субвенцію для формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Освоєння коштів з вересня до початку жовтня зросло на 13% і становить 20% від передбаченого фінансування.

Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області звернувся до голів ОТГ, аби ті, до кінця поточного року, затвердили перелік об’єктів на які підуть кошти державної субвенції на підтримку громад у 2018 році.  Адже фінансування «приходить» на попередньо відпрацьовані об’єкти, з наявними експертними висновками.

Також на 72,4% освоєні кошти державної субвенції на виплату грошової компенсації для отримання житла сім’ями загиблих учасників АТО,  людей із І-ІІ групами інвалідності та осіб, які постраждали під час поранення, контузії одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції на Сході країни. 5 із 10-ти районів області виділені кошти вже освоїли повністю.

Окрім того, Людмила Хвещук повідомила, що субвенція на соціально-економічний розвиток регіонів надійшла до області в повному обсязі, тож час для освоєння коштів є.

– Аналізуючи напрями здійснення видатків слід зазначити, що частина бюджетних коштів, за рахунок різних джерел фінансування, спрямована в області на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг як державного, так і місцевого значення. У цілому, станом на 1 жовтня видатки на виконані та оплачені роботи становили 638 мільйонів гривень,  – зазначила Людмила Петрівна.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт