Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

1DSC09074

 

23 жовтня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Людмили Хомич відбулась робоча нарада з питань щодо розрахунків споживачів району за енергоносії та щодо заборгованості за спожиті енергоносії з місцевого та державного бюджетів.

 

Як повідомлялось під час наради, станом на 1 жовтня цього року заборгованість споживачів за природний газ склала 2117,7 тис. грн. Підприємства, установи та організації, що фінансуються з бюджетів усіх рівнів розраховані за спожитий природний газ в повному обсязі. Заборгованість склалася по пільгах населенню в сумі 823.8 тис. грн. та субсидіях 4388.3 тис. Загалом рівень оплати споживачів за природний газ становить 118.8 відсотків.

За спожиту електричну енергію рівень оплати становить 96.9 відсотків. Борг споживачів склав 2289 тис. грн.. Найбільшу питому вагу становить борг населення – 78 відсотків. В заборгованості населення, в сумі 1782 тис. грн. 26 відсотків припадає на пільги та субсидії, або 468 тис. гривень.

За спожиті житлово-комунальні послуги заборгованість становить 69.5 тис. грн. і зменшилася порівняно до боргу на 1 вересня на 35 відсотків. Найбільшим боржником виробничому підприємству житлово-комунального господарства є державний бюджет по пільгах та субсидіях. Борг становить 52.1 тис. грн.

За підсумками наради перший заступник голови РДА дала доручення начальнику управління інвестицій та регіонального розвитку Олександру Яцуніку проводити моніторинг проведення розрахунків за спожиту електричну енергію, природний газ, надані житлово-комунальні послуги щомісячно, а також наголосила керівникам бюджетних організацій на необхідності активізувати роботу у напрямку погашення наявної заборгованості за спожиті енергоносії.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт