Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

1316775350Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яку провів заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк сьогодні, 24 жовтня, були розглянуті питання щодо прав дітей, обділених батьківською любов’ю та піклуванням, які не мають сприятливих умов життя та розвитку своїх здібностей.

Петро Федорович зазначив: «За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини - один із пріоритетів роботи районних владних органів та відповідних служб.

Під час засідання були розглянуті персональні справи 2 батьків, які злісно уклоняються від виконання батьківських обов’язків, жорстоко ставляться до дітей, ведуть антигромадський спосіб життя й не створили належних умов для виховання та проживання своїм дітям. З їх вини п’ятеро дітей опинилось в складних життєвих ситуаціях.
Члени комісії детально вивчили питання. Щодо цих батьків прийняті рішення, спрямовані на подолання складного становища в даних сім’ях, попередження загрози життю і здоров’ю дітей. Ці сім’ї взяті на облік службою у справах дітей, центром соціальних служб, кримінальною міліцією у справах дітей для проведення профілактичної роботи.

Також комісією було надано дозвіл на укладання договору відчуження ряду житлових будинків в яких проживають неповнолітні діти.

З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт