Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

b586e3613403d5c928a273b547f09032a36fd575Шановні волиняни! Сьогодні ми відзначаємо 73-ю річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні. Знову повертаємося своєю зболеною, але світлою пам’яттю до тієї вистражданої і очікуваної осені 1944 року. Звитяжна битва за Україну, що тривала довгі 22 місяці, стала вирішальним чинником розгрому військ гітлерівської Німеччини та її союзників.

Ціна, яку ми заплатили за перемогу – величезна: безліч трагедій, віроломств і зруйнованих доль. Наша пам’ять, наші серця крізь роки повинні зберегти глибоку вдячність тим, проявмв мужність і відвагу, героїзм та нескореність духу. А зіштовхнувшись із зовнішньою агресією, ми ще більше цінує безсмертний подвиг тих, хто виборював мир 73-и роки тому.

Тож пом’янемо тих, хто загинув. Вклонімося тим, хто живий і з кого нині, беруть  приклад наші мужні хлопці, воїни з хоробрими серцями в зоні АТО. Сьогодні вони демонструють таку ж доблесть, як їхні діди й прадіди в Червоній Армії чи загонах УПА.

Сьогоднішнє свято – ще одна нагода не лише віддати символічну шану загиблим і живим учасникам війни. Це привід задуматися над уроками минулого. Кров’ю, потом і слізьми мільйонів полеглих співвітчизників здобутий той безцінний дар, який ми не маємо права змарнувати. Війни, конфлікти знищують суспільства та долі мільйонів людей. І лише сильні духом, морально міцні народи проходять це гартування, складають іспит на свою духовну силу та життєздатність. Український народ саме такий – сильний і духом, і волею. Тому будьмо впевнені – ми з честю витримаємо всі випробування. Ми збережемо рідну країну, втримаємо її незалежність. І нехай запанує мир на Україні та в цілому світі!

Слава українському народові!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт