Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
images
 
 
 
     Найсвятіше покликання сім’ї – продовження роду. Все має свій початок та продовження: з зорі починається день, з іскорки – полум’я, з зерна – колос, але немає нічого прекраснішого ніж народження дитини, завдяки прекрасному коханню.
19 жовтня 2017 року у Старовижівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції  у Волинській області проведено урочисту церемонію народження дитини .
Церемонія урочистої реєстрації народження має на меті визнати дитину повноправним членом суспільства. В основі урочистої реєстрації лежить величання новонародженого, як громадянина України, надання йому імені, вручення свідоцтва про народження, громадське визнання названих батьків (кумів) і поздоровленні сім’ї з нагоди народження дитини.
Одночасно повідомляємо, що у Старовижівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції  у Волинській області крім урочистого обряду «Шлюбу» та «Народження», можна скористатись послугами урочистих обрядів «Ювілею весілля», «Заручин».
Старовижівський районний відділ
державної реєстрації актів цивільного стану