Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
images
 
 
 
     Найсвятіше покликання сім’ї – продовження роду. Все має свій початок та продовження: з зорі починається день, з іскорки – полум’я, з зерна – колос, але немає нічого прекраснішого ніж народження дитини, завдяки прекрасному коханню.
19 жовтня 2017 року у Старовижівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції  у Волинській області проведено урочисту церемонію народження дитини .
Церемонія урочистої реєстрації народження має на меті визнати дитину повноправним членом суспільства. В основі урочистої реєстрації лежить величання новонародженого, як громадянина України, надання йому імені, вручення свідоцтва про народження, громадське визнання названих батьків (кумів) і поздоровленні сім’ї з нагоди народження дитини.
Одночасно повідомляємо, що у Старовижівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції  у Волинській області крім урочистого обряду «Шлюбу» та «Народження», можна скористатись послугами урочистих обрядів «Ювілею весілля», «Заручин».
Старовижівський районний відділ
державної реєстрації актів цивільного стану
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт