Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
1446544574 soc.sfera
 
 
 
 Шановні працівники соціальної сфери!

Щорічно, у першу неділю листопада, в нашій державі відзначається День працівника соціальної сфери. Тож сердечно вітаємо з професійним святом чисельний загін працівників цієї галузі.

Слова глибокої поваги та вдячності адресуємо всім, хто щоденно піклується забезпеченням державних гарантій соціального захисту та страхування, нарахування та виплати пенсій, медико-соціальної реабілітації, розв’язанням проблем зайнятості, оплати та безпеки праці, трудових відносин.

Саме через ваші серця щоденно проходять потреби і турботи пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, сиріт, безробітних, немічних і самотніх людей, малозабезпечених та багатодітних сімей, сімей учасників АТО, тимчасово переселених українських громадян, загалом проблеми, які стосуються практично кожного жителя нашого району.

Служіння обраній справі, почуття обов’язку, доброта, чуйність та щедрість душі приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Від імені виконавчої та представницької влади району висловлюємо вам щирі слова вдячності за працю, за благородство душі, чуйність і терпіння, які проявляєте щодня.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, домашнього затишку і тепла, щастя й радості, витримки та енергії у нелегкій благородній справі.

Зі святом!

           З повагою

Голова районної державної адміністрації                         Голова районної ради

                       Анатолій Бринчук                                             Юрій Кудацький

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт