Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00071

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів і інвалідів, дітей і молодь, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

Сьогодні, 2 листопада, у районній державній адміністрації за участі голови райдержадміністрації Анатолія Бринчука та голови районної ради Юрія Кудацького відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

На свято були запрошені працівники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники служби у правах дітей, районного центру зайнятості, пенсійного фонду, громадськість.

У своєму вітальному слові очільник виконавчої влади району висловив слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери району за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами мешканців краю. Анатолій Іванович також подякував учасникам урочистостей за наполегливість і професійність у щоденній праці, підкреслив важливість роботи працівників соціальної сфери району, побажала всім здоров’я, добробуту і миру

DSC00073За досягнення високих результатів у соціальній роботі, сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди професійного свята Почесними грамотами та Подяками Старовижівської районної державної адміністрації були нагороджені кращі працівники районних служб соціального спрямування.

День працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки за службовими обов’язками, а й за велінням совісті та покликом душі.

 

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт