Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

pensionШановні волиняни! Як сказав видатний український письменник, поет та публіцист Іван Франко, життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим. Тож щиро вітаю із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Працівники соціальної сфери, спілкуючись із людьми, допомагають їм вирішити всілякі проблеми: зі здоров’ям, працевлаштуванням, соціальною адаптацією, з сімейним оточенням тощо.

Адже ви не байдужі до людських бід, завжди відкриті для спілкування, а ваше професійне свято є свідченням високої оцінки державою ролі соціальних працівників. Ваша щоденна робота не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу й підвалин нашої соціальної держави.

Переконаний, що вам вистачить витримки, наснаги та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення краю та соціального захисту тих, хто його потребує.

Зичу вам і вашим родинам прихильності долі, щастя, благополуччя і невичерпних душевних сил. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини. Надії вам, віри і любові, натхненної праці задля розквіту України.

З повагою голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт