Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09159

Робочий тиждень у районній державній адміністрації розпочався традиційною оперативною нарадою під головуванням голови райдержадміністрації Анатолія Бринчука .

Відповідно до порядку денного зібрання, першим було розглянуто питання щодо проведення в районі осінньої призовної кампанії, агітаційної роботи із залучення громадян на контрактну службу та приписки юнаків до призовних дільниць, з якого поінформував присутніх військовий комісар районного військового комісаріату Віталій Гайда.

Військовий комісар зазначив, що служба у Збройних Силах України це військовий обов’язок, встановлений законодавством. Він розповсюджується на громадян України, які мають відповідні якості, у тому числі належний стан здоров'я і безпосередньо пов'язаний із забезпеченням національної безпеки. Але спостерігається низький рівень свідомості громадян щодо виконання військового обов’язку. Трапляються випадки відмови від отримання повісток, переховування та інші. Районний військовий комісар констатував низьку явку призовників для проходження медичної комісії, а також малу кількість придатних за станом здоров’я до військової служби громадян.

В ході наради Анатолій Іванович наголосив на тому, що потрібна тісна взаємодія між військовим комісаріатом, сільськими головами, медичними установами та правоохоронними органами. Він також звернув особливу увагу присутніх на тому, що військовослужбовці строкової служби не залучаються в зону проведення АТО і закликав присутніх донести цю інформацію до жителів сімей призовників.

Крім того було розглянуто питання виконання бюджету району за жовтень та про стан казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів.

Також в ході наради керівництвом райдержадміністрації окреслено ряд основних завданнь над якими потрібно працювати протягом тижня, що почався.

 Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт