Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

20171102 114342

В рамках міжнародного проекту «Досвід Естонії – на допомогу реформам професійної освіти в Україні, Волинська область» з 31 жовтня по 3 листопада 2017 року делегація педагогів з Олустверської професійної школи Естонії на чолі з директором Арнольдом Пастаком перебувала на Волині.

 

Під час зустрічі гості відвідали Колківське вище професійне училище, Луцький центр професійно-технічної освіти, Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури.

На базі Колківського вищого професійного училища за участю представників управління освіти науки і молоді Волинської облдержадміністрації, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області, керівників органів виконавчої влади місцевого самоврядування проведено конференцію «Перспективи розвитку співробітництва Олустверської школи і Колківського ВПУ». У ході розмови учасниками розглянуто питання реформування навчально-виробничого процесу училища та окреслено шляхи щодо співпраці між навчальними закладами. Колеги з Естонії ознайомилися з матеріально-технічною базою та роботою педагогічного колективу.

Також для присутніх було організовано заняття євроклубу на тему «Вивчаємо Естонію», під час якого учасники більше дізналися про історію, традиції, визначні події в житті естонського народу.

В рамках проекту іноземні партнери вручили вищому професійному училищу комп’ютерне обладнання.

Управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт