Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

petrikovka 04

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Сердечно вітаю вас із професійним святом. Сьогодні вам випала відповідальна та благородна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

 

Наша Волинь надзвичайно багата талановитими людьми. Творча робота працівників культури та аматорів народного мистецтва вражає своєю неповторністю, колоритом, невичерпною енергією, а головне – щирістю. Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, звичаїв, обрядів.

Висловлюю щиру вдячність усім працівникам культури Волині за самовіддану працю, творчі здобутки, яскраві таланти, за щоденний вагомий внесок у розвиток української культури.

Тож бажаю вам втілення найяскравіших творчих ідей та задумів, натхнення у такій необхідній справі розвитку національної культури на благо духовного збагачення нашої держави.

З повагою голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт