Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
   DSC09314 
    Голова районної ради Юрій Кудацький та заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва  району із професійним святом, завітавши на урочистий захід, який відбувся сьогодні, 10 листопада,  у приміщенні районного Будинку культури.
Вітаючи працівників  культурно-мистецької ниви Старовижівщини, заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк зауважив, що своєю щоденною працею вони збагачують духовне життя нашої нації, розвивають його самобутню культуру.
- Завдяки вашій натхненній праці наше життя стає більш змістовним, глибшим і емоційно наповненим. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідний край, рідну Україну. Ви - ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності. Адже національна культура і духовність є могутнім фундаментом для подальшого розвитку нашого суспільства», - зазначив Петро Федорович.
Голова районної ради Юрій Кудацький щиро подякував працівникам культури та аматорам народного мистецтва за збереження та примноження культурної спадщини району та запевнив у намірах влади берегти її та примножувати.
З нагоди професійного свята   спільною грамотою райдержадміністрації та районної ради  за багаторічну сумлінну працю в  культурно-просвітницькій діяльності району, вагомий особистий внесок у відродження та пропаганду української культури  нагороджено Марію Зарубіч - керівника народного аматорського вокального ансамблю "Молодичка" будинку культури с. Смідин та директора будинку культури с. Кримне - Галину Киць.
До вітальних слів приєдналася начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Назарук, яка щиро привітала колег зі святом й відмітила, що всі свята які проводяться в районі супроводжуються роботою саме працівників культурної сфери життєдіяльності району.
- Ми даруємо людям духовне задоволення, щастя й радість, просуваючи саме українську культуру, яка є унікальною, колоритною й оригінальною. Бажаю усім натхнення на створення нових шедеврів, вдячністю за які буде людська прихильність - зазначила Світлана Петрівна та вручила кращим аматорам та працівникам галузі Грамоти відділу культури.
Приємним завершенням урочистостей став концерт за участю заслуженого артиста України Адама Горбатюка.
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт