Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

IMG 1944 Копировать

 

        До кінця року залишилося менше двох місяців. Тому сьогодні, 13 листопада 2017 року, під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика обговорили питання щодо стану проведення ремонтних робіт автомобільних доріг області в розрізі заплановано-фактично виконано.

Слід зазначити, що станом на 1 січня 2017 року мережа автомобільних доріг загального користування області становить 6 тис. 95,3 км. В тому числі 4 тис. 390,6 – дороги місцевого значення, з них: 2 тис. 107,5 км – це обласні дороги, а 2 тис. 992,1 км – дороги районного значення. Окрім того, на Волині налічується більше 8 тис. км доріг комунальної власності.  

Що ж стосується плану на 2017 рік, то, за словами заступника директора департаменту інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації Віктора Довгополюка, на будівництво, ремонт та утримання автошляхів краю спрямували 1 млрд 477,46 млн грн. Зокрема, із Державного бюджету – 280,1 млн грн, з яких вже  освоєно 255,2 млн грн. Окрім того, за рахунок кредитних коштів – 56,3 млн грн, виконано робіт на суму 17,2 млн грн. Разом із тим, за рахунок митних коштів – 799,5 млн грн, з них освоєно 311 млн грн.

– З обласного та місцевих бюджетів виділено 341,5 мільйонів гривень, в тому числі й на дороги місцевого значення комунальної власності. Щодо виконання, то на сьогодні, ця цифра становить 171 мільйон гривень. Якщо дивитися в цілому, то потрібно відзначити роботу органів місцевого самоврядування. Освоєння коштів на ремонт доріг з місцевих бюджетів складає понад 70 %. Нині тривають роботи на всіх об’єктах, що заплановано, – повідомив Віктор Васильович.

Натомість, керівника найвищої виконавчої гілки влади в області цікавила тенденція до кінця поточного року. На що посадовець озвучив цифру 80-85%. Саме такий рівень від запланованих коштів планують освоїти у 2017 році.

– Є багато претензій щодо місцевих доріг, які не ремонтувалися десятиліттями. Хочу, щоб в планах на наступний рік були визначені аварійні дороги, від яких залишились лише назви. І ми з представниками органів місцевого самоврядування повинні, в першу чергу, говорити про ремонт цих доріг. Дуже добре, що ми зробимо Луцьк-Володимир-Волинський, Луцьк-Ковель, Луцьк-Маневичі, але є дороги, де ніколи не проїде шкільний автобус, де фактично немає пасажирського сполучення і люди звертаються з проханням передбачити кошти, – зазначив Володимир Петрович.

Так як у 2018 році із Держбюджету для Дорожнього фонду на дороги спрямують більше 400 млн грн,  тому 50 млн грн планують передбачити на ремонт аварійних доріг області на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Відтак, голова облдержадміністрації закликав під час формування бюджету на наступний рік передбачити гроші на дороги й у місцевих бюджетах.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт