Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
maxresdefaultШановні аграрії Старовижівського району!
В неділю ми відзначатимемо одне чи не з найголовніших професійних свят – День працівників сільського господарства, свято тих, хто розумом і руками, душею і серцем щодня робить усе можливе, аби на величезному столі України були хліб і до хліба. За доброю селянською традицією це свято стало своєрідним підсумком хліборобського року.
У непростих умовах сьогодення, окрім професіоналізму, працьовитості та самовіддачі, вам доводиться ефективно застосовувати і комерційний талант, і ділову ініціативу, і основи сучасного менеджменту, аби долати найбільші перепони та найскладніші умови ринку.
В переддень професійного свята бажаємо вам, шановні працівники сільського господарства, здоров'я, добробуту і благополуччя в усьому. Хай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції.
Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю, а старовижівська земля і надалі щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника.
           
            З повагою
Голова районної державної адміністрації                         Голова районної ради
                       Анатолій Бринчук                                            Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт