Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00089В Україні активно впроваджувався механізм проведення електронних державних закупівель в рамках проекту «Прозорро». Закон про публічні закупівлі передбачає обов’язковість проведення закупівельних процедур через електронну систему. Хоча перехід на електронні рейки триває не перший рік, серед замовників та учасників торгів виникає безліч питань законодавчого, технічного та практичного спрямування.

Тому в Старовижівській райдержадміністрації 16 листопада 2017 року відбулись навчання у сфері публічних закупівель з головами, секретарями та іншими членами тендерних комітетів державних та комунальних організацій району, а також сільських та селищної рад.

Навчання проводили представники Волинського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

В навчанні взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Хомич. Вона наголосла, що проект реформи державних закупівель в Україні спрямований на якнайшвидший перехід державних послуг на електронні процедури, надання громадськості публічного доступу до інформації та економії бюджетних коштів через створення конкурентного середовища для учасників.

«Статистичні дані в нашому районі свідчать про значну економію бюджетних коштів, якщо закупівлі проводити на електронних майданчиках. Лише в жовтні місяці цього року очікувана вартість закупівель бюджетними організаціями була майже 700 тисяч гривень, а економія становила більше 80 тисяч.» – зазначила Людмила Василівна.

Під час семінару доповідачами надано вичерпний навчальний інформаційний матеріал, а також здійснено детальний огляд електронних торгів. Ознайомлено слухачів із принципами роботи електронної системи «Prozorro». Також роз’яснено, як ефективно організовувати закупівлі та працювати з тендерною документацією. Окрім того, члени семінару ознайомились із Законом України «Про публічні закупівлі» та загалом із нормативними актами, що стосуються торгів.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт