Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

ukraina grivni dollary dengiФінансовий рік незабаром завершиться, тож на Волині активно тривають роботи з освоєння бюджетних коштів. Про те, над якими об’єктами працюють, а де й досі не ставали до справ, говорили сьогодні, 21 листопада 2017 року, під час робочої наради в голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

Так, за словами заступника начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Станіслава Наумчика, у листопаді, на рахунки розпорядників коштів надійшло 15,4 млн грн субвенції з Державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР).

Станом на 20 листопада поточного року, касові видатки за кошти ДФРР збільшилися на 721 тис. грн, левову часту яких спрямовано на реконструкцію з добудовою спортивного залу у селі Седлище Любешівського району.

Окремі кошти пішли на оплату експертизи коригованої проектно-кошторисної документації для будівництва ЗОШ І-ІІІ ступенів села Осівці Камінь-Каширського району та ЗОШ І-ІІІ ступенів села Любохини Старовижівського району.

– Нині, проектний інститут усуває зауваження щодо коригованої проектно-кошторисної документації з будівництва школи у селі Любохини через необхідність проведення додаткових робіт, – зазначив Станіслав Сергійович.

Що ж до субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури для 15-ти об’єднаних територіальних громад, то на 2017 рік  передбачено 500 млн 122 тис. 900 грн. Нині ж роботи тривають на 66-ти об’єктах 14-ти ОТГ, на 32-х будівництво уже завершено.

За словами заступника начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Віталія Швая, загальний відсоток освоєння субвенції, у порівнянні з попередніми звітними періодами, збільшився на 50%.

Станом на 17 листопада 2017 року, касові видатки проведено у 14-ти громадах на суму майже 19 млн грн.

– Найвищий відсоток освоєння субвенційних коштів фіксуємо у Смолигівській, Княгининівській громадах Луцького району, Павлівській Іваничівського та Велицькій, Голобській, Люблинецькій, Дубівській Ковельського району, – повідомив Віталій Олександрович.

Втім, жодної гривні виділених коштів так і не освоєно у Пороміській об’єднаній територіальній громаді Іваничівського району.

Як зазначили раніше, серед основних напрямків спрямування коштів – реконструкція та ремонт закладів освіти, капітальний ремонт вулиць, вуличного освітлення, реконструкція та ремонт комунальних доріг та закладів культури.

– Проаналізуйте рівень освоєння коштів на кожному об’єкті, визначте найбільш проблемні. Ми повинні попередити повернення коштів до Державного бюджету. Попрацюйте з керівниками органів місцевого самоврядування, розпорядниками коштів, аби знати реальний стан справ і, за необхідності, вказати на ризики, – резюмував Володимир Гунчик.

За підсумками наради, голова облдержадміністрації доручив, у найкоротші терміни, створити робочу групу, яка реально оцінить стан справ на об’єктах, де є загроза неосвоєння коштів до кінця поточного року. Серед ключових завдань роботи фахівців буде й комплексний аналіз справ із каналізуванням району Шацьких озер.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт