Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

     DSC00032  

Відповідно до Указу Президента України у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодоморів. Цього року проведення скорботних заходів припадає на 25 листопада.

Питання організації та проведення в районі заходів до Дня памяті жертв Голодоморів обговорили на нараді, що відбулася сьогодні, 22 листопада 2017 року, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Петра Філюка. В ході наради Петро Федорович окреслив першочергові завдання з організації проведення скорботних заходів.

- Прошу всіх причетних максимально відповідально поставитися до організації даних заходів, адже ми повинні донести до громадськості об’єктивну інформацію про доленосні історичні події в Україні, віддати належну шану пам’яті тим, хто став жертвою штучного голоду, – наголосив він.

За традицією багатьох років на площі Миру в смт. Стара Вижівка відбудеться скорботне віче «Голодомор не зламав», у якому візьмуть участь представники місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, керівники релігійних організацій, свідки голодоморів, представники організацій політичних партій та громадських об’єднань, учнівська молодь. Меморіальний захід заплановано на 15.30. В рамках заходу проведення панахиди за жертвами Голодоморів, загальнонаціональна «хвилина мовчання» та загальноукраїнська акція "Запали свічку".

В день скорботи рекомендується приспустити Державний Прапор з траурною стрічкою на будівлях державних установ та організацій району, обмежити проведення розважальних заходів.

Окрім того, у бібліотеках району будуть організовані книжкові виставки та презентації видань, присвячених вшануванню пам’яті жертв Голодомору; у загальноосвітніх навчальних закладах, закладах культури планується організація тематичних вечорів-реквіємів, лекцій, годин пам’яті тощо.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт